BIST 100 85.313 % 0,85
USD/TRY 6,1004 % 0,04
EUR/TRY 6,8287 % -0,10
Piyasalar
85.300
% 0,83
6,1023
% 0,08
6,8292
% -0,09
1,1185
% 0,02
25,92
0,00
1.283,29
% -0,01
68,41
% 0,96
En son haberlerden haberin olsun istemez misin?

Casper'ın mobil uygulaması hizmete girdi

Casper’ın mobil uygulaması, Google Play üzerinden kullanıma sunuldu. Uygulama sayesinde birden fazla özellik bir yerde toplanarak kullanıcılar için zaman tasarrufu sağlanıyor.

Casper'ın mobil uygulaması hizmete girdi
BUSINESSHT 10 10 2017, 09:45

Casper’ın mobil uygulaması, Google Play üzerinden kullanıma sunuldu. Uygulamada kullanıcıların kullanımını kolaylaştıracak özellikler yer alıyor. 

Uygulamayla Servis Noktaları sekmesi kullanılarak Casper bünyesindeki tüm yetkili servisler harita üzerinden, kullanıcının lokasyon durumu baz alınarak gösterilebiliyor. Hatta kullanıcılar isterlerse sokak görünümü sayesinde (Google Street View) yetkili servisleri görüntüleyebiliyorlar. İstenilen servise, rota çizerek ve otomatik açılan navigasyon özelliği ile kolayca ulaşmak da mümkün. 

Ürün Takip sekmesi ile evde, arabada, otobüste, her yerde telefondan IMEI ya da form numarası ile ürünün teknik servis aşamaları görüntülenebiliyor. Eğer ürün teknik servisten çıktıysa kargo durumu hakkında bilgiye anında ulaşılabiliyor. Bu şekilde iki ayrı işlem, tek sayfa üzerinden kontrol edilebilir hale getirildi.

Casper kullanıcıları, uygulamada bulunan Hata Bildir sekmesi ile elindeki ürünle ilgili olarak yazılımsal ya da donanımsal anlamda aldığı her türlü hatayı doğrudan Casper’a iletebiliyor. Böylece hiç yorulmadan telefondan tek dokunuşla doğrudan Casper’a ulaşabiliyor. Buna ek olarak kullanıcılar Cihaz Bilgileri sekmesi ile telefonun donanımsal durumu; RAM, işlemci kullanımı gibi birçok veriye de ulaşarak telefonunda neler olup bittiği hakkında bilgi sahibi olabiliyorlar. Uygulamanın diğer önemli özelliklerden biri de, telefona uygun yazılım güncellemelerini denetleyebilme ve güncelleme yapabilme imkanı sunması.

Casper kullanıcıları, Sıkça Sorulan Sorular sekmesi ile cihazları hakkında merak ettikleri birçok bilgiye ulaşabilir, Haberler sekmesi ile Casper’ın ürün inceleme videolarına erişebilir, Ürünler sekmesi ile Casper e-shop’a kolayca erişip alışveriş yapabilirler.

Casper, kullanıcılarının aradıkları her şey için ekstra çaba harcamadan uygulama üzerinden hızlıca erişebilecek olmaları için üstün kullanıcı deneyimi dizaynı ile kolay kullanılabilir bir uygulama tasarlandı.

Yukarı

Business HT×