BIST 100 1.126,90 % -0,76
USD/TRY 6,9764 % 0,06
EUR/TRY 8,2106 % 0,00
Piyasalar
1.126,90
% -0,76
6,9766
% 0,06
8,2107
% 0,00
1,1755
% -0,21
11,08
0,00
1.973,46
% -0,12
43,09
% -0,99
En son haberlerden haberin olsun istemez misin?

BusinessHT yayında

Ciner Medya Grubu, BusinessHT.com.tr ile ekonomi haberciliğine yeni bir soluk getiriyor. BusinessHT hem içerikte hem de yazılım ve görselde iddialı

BusinessHT yayında
CÜNEYT BAŞARAN 04 03 2015, 20:32

Ciner Medya ekonomi haberciliğine yeni bir soluk getiriyor. BloombergHT ekibi, televizyon kanalı ve BloombergHT.com internet sitesinin ardından BusinessHT.com.tr ile ekonomi haberciliğine yeni bir mecrayı daha dahil etti.

Hangi yenilikleri getiriyoruz?

BusinessHT.com.tr iki alanda yenilikçi olmayı hedefliyor.

Öncelikle içerikte iddialıyız.

BusinessHT.com.tr’de okuyucular; haberden fazlasını hedefleyen, haber içeriğinin interaktif grafikler ve infografiklerle desteklendiği, çarpıcı analiz ve yorumlara yer verilen bir içerikle karşılaşacaklar.

Yazılım ve görsellik iddialı olacağımız ikinci alan.

BusinessHT .com.tr’de okuyucusuna Ciner Medya’nın IT teknolojisi altyapısı ile hazırlanmış renkli, akıcı ve responsive görüntüsü ile haberlerini sunmayı hedefliyor.

İçerikte neler olacak?

BusinessHT.com.tr’nin gündemi, Türk ve dünya ekonomisi, şirketler ve karar verenler olacak. İş dünyası ekonominin nabzını, yatırımcılar şirketlerin son durumlarını, karar verenler ise büyük resmi BusinessHT.com.tr’de görecekler.

Yeni mecramızı takip edenler, akademisyen ve piyasa profesyonellerinden oluşan deneyimli yazar kadrosunu okumak, iş dünyasından çarpıcı röportajları ve BloombergHT Televizyonunun haber ve görüntülerinden oluşan geniş multimedyayı izleme şansına sahip olacak.

Neden Şimdi?

Ciner Medya Grubu Türk medyasında, yazılı, görsel ve digital alanda, her zaman büyüme odaklı hareket etmeyi kendine hedef almış ve bünyesinde HaberTürk Gazetesi, HaberTürk TV, HaberTurk.com ve BloombergHT gibi güçlü markaları bulundurmaktadır.

Ciner Medya Grubu şimdi de dünyanın 17. büyüğü olan Türkiye ekonomisine odaklanacak BusinessHT.com.tr’yi okuyucu ile buluşturarak, ekonomi haberciliğindeki iddiasını bir basamak daha yükseltmeyi hedeflemektedir.

Son söz;

BloombergHT’de "bizi izleyen kazanır" demiştik,

Şimdi bunun yanına Businessht.com.tr’de de "Ekonomide haberin ötesi" için bizi takip edin diyoruz.

Cüneyt Başaran

BusinessHT.com.tr / Genel Yayın Yönetmeni

Yukarı

Business HT×